• Nowy

Zamykana skrzynka na wino z grawerem

27,00 zł
Brutto

Grawerowane skrzynki na wino to doskonały pomysł na prezent z okazji zbliżających się świąt dla współpracowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przedstawiamy ofertę dla wszystkich tych, którzy chcieliby zaskoczyć oryginalnym upominkiem.

Składając zamówienie prosimy upewnić się czy zaznaczony jest odpowiedni przedział sztuk.

Przedział sztuk
 • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
 • Zasady dostawy Zasady dostawy
 • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Grawerowane skrzynki na wino to doskonały pomysł na prezent z okazji zbliżających się świąt dla współpracowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przedstawiamy ofertę dla wszystkich tych, którzy chcieliby zaskoczyć oryginalnym upominkiem.

Dokonując zakupu otrzymują Państwo:

 • Pojedynczą skrzynkę na wino z grawerem
 • Każda skrzynka wypełniona jest dodatkowo wełną drzewną

Dodatkowo dajemy możliwość przygotowania indywidualnego projektu, w przypadku jeżeli  nie posiadają Państwo własnego projektu lub prezentowany wzór nie spełnia oczekiwań klienta. Koszt przygotowania projektu to 35 zł. Można go zakupić wybierając Indywidualny grawer w sekcji Zobacz także poniżej.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA

 1. Prosimy o złożenie zamówienia oraz wybranie sposobu płatności i dostawy. W przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu, gdyż przyśpieszy to realizacje zamówienia.
 2. W wiadomości do sprzedającego lub wiadomości e-mail prosimy o podanie wybranych wzorów oraz przesłanie własnego tekstu do wygrawerowania. Jeżeli dany przedmiot nie posiada wzorów do wyboru oznacza to, że przedmiot dostępny jest w jednym szablonie.
 3. W ciągu 24h roboczych zostanie przesłany do Państwa projekt, który należy zweryfikować wysyłając do nas wiadomość zwrotną.
 4. Zatwierdzony projekt automatycznie zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki na adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie o nadaniu paczki.

* termin realizacji do 5 dni roboczych to średni czas realizacji zamówienia do 10 szt. W przypadku zamówień większej ilości termin realizacji ustalany jest indywidualnie z klientem.

UWAGA! 

 • Przyjmujemy jedynie pliki w formacie .cdr .pdf  (krzywe). 
 • Nie przepisujemy przesłanych do nas tekstów. Prosimy o przesyłanie dedykacji itp. w formacie umożliwiającym edycję. 
 • Nie kopiujemy wzorów konkurencyjnych firm. 

W przypadku jeśli nie są Państwo pewni czy dany projekt uda się zrealizować prosimy o jego wcześniejsze przesłanie.

#F_ZASNWZG
10000 Przedmioty

Opis

Wysokość
36 cm
Szerokość
11 cm
Głębokość
10 cm
Waga
0,75 kg/szt.
Materiał
drewno
Czas realizacji
3 - 14 dni roboczych

Zobacz także